1. Nörolojik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi Davet

Değerli Meslektaşlarımız,
Türkiye Fizyoterapistler Derneği Nörolojik Fizyoterapi Grubu’nun bir etkinliği olan, 1. Nörolojik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi’nin 29-31 Mart 2018 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Ana konusu Nöroplastisite olan kongrenin ilk iki gününde beyin ve spinal kordun nöroplastisite mekanizmaları ve nöroplastisiteyi fasilite eden tedavi yöntemleri tartışılacak, 3. günde ise nörolojik rehabilitasyonda kullanılan güncel tedavi yöntemlerinden oluşan zengin bir çalıştay programı yer alacaktır.

Kongremize gönderilen bildiriler Emerging Sources Citiation Index’te (ESCI) yer alan  Türk Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dergisi’nde basılacaktır. Bildiri özetleri  Türk Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dergisi özet yazım kurallarına uygun olacak şekilde hazırlanmalıdır. Sözel ve poster bildiriler kabul edilecektir.

Kongre programı için tıklayınız.

Kongre büyük boy afişine buradan ulaşabilirsiniz.

29-31 Mart 2018 tarihlerini şimdiden ajandanıza kaydetmenizi istiyor; öğrenmenin ve paylaşmanın keyfini güzel İzmir’imizde birlikte yaşamayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Arzu GENÇ     

Dokuz Eylül Üniversitesi
Fizik Tedavi Rehabilitasyon Yüksekokulu
Nörolojik Fizyoterapi-Rehabilitasyon AD Başkanı

Doç. Dr. Arzu GÜÇLÜ GÜNDÜZ

Türkiye Fizyoterapistler Derneği

Nörolojik Fizyoterapi Grup Koordinatörü

Onursal Başkan

Prof. Dr. Nihal GELECEK

Dokuz Eylül Üniversitesi
Fizik Tedavi Rehabilitasyon Yüksekokulu Müdürü